ساعات بازدید و بهای بلیت


زمان بازدید از کاخ گلستان : همه روزه از ساعت 9 صبح لغایت 17 

... ادامه

ارتباط با ما

tel:  (+98) 021 - 33113335

fax: (+98) 021 - 33111811

http://www.golestanpalace.ir

info.golestanpalace@gmail.com

... ادامه

روابط عمومی


دفتر پژوهش کاخ گلستان


با حضور در سازمان آتش‌نشانی تهران صورت گرفت ابراز همدردی و ادای احترام مدیران و کارکنان میراث فرهنگی به مقام آتش‌نشانان فداکار

درپی حادثه دلخراش ساختمان پلاسکو و شهادت جمعی از آتش‌نشانان ایثارگر و فداکار، ده‌ها تن از مدیران، کارشناسان و کارکنان سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با حضور در سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ضمن ابراز همدردی با خانواده بزرگ آتش‌نشانی، به مقام شامخ آتش‌نشانان فداکار ادای احترام کردند.

به گزارش میراث آریا، در این مراسم مدیران، کارشناسان و کارکنان سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های آتش‌نشان که در این حادثه جان خود را از دست‌ داده‌اند، با اهدای گل از مقام آنان تجلیل کردند.

مدیران و کارکنان سازمان میراث فرهنگی با حضور در سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران جایگاه آتش‌نشانان شهید این سازمان  را گل‌باران کردند.

هرمززاده معاون مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران در این مراسم، ضمن قدردانی از این اقدام سازمان میراث فرهنگی با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای آتش‌نشان گفت: از اولین دقایق انتشار اخبار حادثه پلاسکو و ایثارگری آتش‌نشانان فداکار موجی از احساسات مردم و پیام‌های ابراز همدردی آنان را شاهد بودیم که با حضور در ایستگاه‌های مختلف آتش‌نشانی با خانواده بزرگ آتش‌نشانی در ایران ابراز همدردی کردند.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آتش‌نشان‌های شهید به ارائه نکات ایمنی پرداخت و گفت: حادثه پلاسکو از یک اتفاق کوچک و روشن کردن تلویزیون آغاز شد که شرایط خاص ساختمان پلاسکو و در پی آن فروریختن ساختمان باعث شد تا شاهد حوادث تلخی باشیم بنابراین توصیه من به همه هم‌وطنان این است که با رعایت مسائل ایمنی حوادث و سوانح را به حداقل برسانند.

وی افزود: البته سازمان آتش‌نشانی این آمادگی را دارد که با بهترین تجهیزات و در کمترین فرصت به یاری هم‌وطنان بیاید و این سازمان اولین سازمان آسیایی است که به دلیل همین دو ویژگی به عضویت اتحادیه اروپا درآمده است.

در این مراسم هم‌چنین پوریا سوری رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری نیز ضمن ابلاغ سلام و تسلیت دکتر زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری یاد و خاطره آتش‌نشانان فداکار را گرامی داشت.

منبع: میراث آریا